UpDATE_ je tvůj seznam událostí

👉 klikni na "Poslat zprávu" a objev UPdate v messengeru!
👉 sleduj události ve Stories na Instagramu @update.olomouc

pondělí 18.10
09:00 UKLIĎ sbírkou: Podzim 2021(cirkulární ekonomika) / Dánská 3
10:00 Kavárna POTMĚ v Olomouci (18. - 21. 10) / Horní náměstí
14:00 37 Prix Bohemia Radio I Mezinárodní festival rozhlasové tvorby / Olomouc
16:00 Workshop pečení chaly / Komenského 7
18:00 Denisa Zmeškalová & Karolína Kilhofová - Z Miami na Karibské ostrovy / Art Rubikon z.s.
19:00 Vynikající hobojista Vilém Veverka a komorní soubory MFO / Klášterní Hradisko – Vojenská nemocnice
19:00 Hobojista Vilém Veverka a komorní soubor MFO / Klášterní Hradisko
úterý 19.10
09:00 Emoce a kybernetická bezpečnost / Art Rubikon z.s.
11:00 UPOL – Česká pošta ISIC Tour / Menza 17. listopadu
19:00 Kočičí hra - derniéra / Divadlo na Šantovce
19:00 Jáma s hranostajem / Nabalkoně Kabaretní scéna
19:00 Petr Hapka a jeho potměšilí hosté / Kino Metropol
19:00 Mega pasování češtinářů!!! / S-klub
20:00 Be2Can: Titan / Telegraph Gallery
středa 20.10
17:00 Rytíři / Arcidiecézní muzeum
19:00 Kyrgyzstán a Tádžikistán / Pevnost poznání
19:00 Radio Gafa / Nabalkoně Kabaretní scéna
20:00 Be2Can: Nitram + Movie Barf w/ Ryan Keating Lambert / Telegraph Gallery
21:00 Duna │ předpremiéra / Kino Metropol
čtvrtek 21.10
00:00 Acoustic Thursday / Anežka & Víťa / Rockstar Cafe Bar
18:00 Investice do umění - Mysteria umění a sbírky uměleckých děl / Art Rubikon z.s.
19:00 Jak sérioví a vícenásobní vrazi pracují / Kino Metropol
pátek 22.10
19:00 Michal Záhora: Obrat konce (taneční inscenace) / Arcidiecézní muzeum
19:00 Borzič - Goldstein - Postovit: autorské čtení / Kratochvíle
20:00 Přetlak v Ponorce / Hospoda U Musea - Ponorka
21:00 SPACE LiQUiD vol.11 / 15 Minut
sobota 23.10
10:00 MINT Market Olomouc / Letní kino
10:00 Benefiční tattoo convention: The best of you / Best Sportcentrum
17:00 Obrazy a slova: uvedení knihy Jindřišky Netrestové a Heleny Niklausové / Kratochvíle
18:00 Rotten Fest / S-klub
neděle 24.10
19:00 Po stopách něžného muže / Divadlo Tramtarie
úterý 26.10
19:00 Hřeben Bruce Willise / Divadlo Tramtarie
středa 27.10
19:00 Slavné melodie z československých filmů / Moravská filharmonie Olomouc
čtvrtek 04.11
19:00 Vodní inspirace v hudbě / Moravská filharmonie Olomouc
neděle 07.11
10:30 Den hraček / Moravská filharmonie Olomouc
středa 10.11
17:00 Snow film fest - filmy / Kino Metropol
čtvrtek 11.11
19:00 Jack Cannon / Bounty Rock Cafe
19:00 Když promluví vášeň. / Moravská filharmonie Olomouc
Patička